[ Daniel Åberg ]

Grundare & Utvecklingsansvarig_
daniel@dalarna.digital

023-131 43

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Marcus Hanser ]

VD & Varumärkesstrateg_
marcus.hanser@dalarna.digital

+46 70-355 62 50

Lär känna Marcus

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Krister Lindholm ]

COO_
krister@dalarna.digital

073 – 089 11 74

Lär känna Krister

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Mikael Morén ]

Teamleader & Digital Designer_
mikael@dalarna.digital

072 521 13 28

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Dan Forslund ]

SEO-strateg & Content Writer_
dan@dalarna.digital

023-131 30

Lär känna Dan

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Andrej Rosén ]

Projektledare_
andrej@dalarna.digital

076-326 67 22

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Johnny Ly ]

Social Media Specialist_
johnny@dalarna.digital

073 043 06 61

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Anette Isaksson ]

Produktionsledare & Ekonomiansvarig_
anette@dalarna.digital

070-355 03 63

Lär känna Anette

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼

[ Anders Benke ]

Utvecklare_
anders@dalarna.digital

070 310 55 50

Lär känna Anders Benke

┭┫┵║═╏╔╩╰╹╺╻╸╷╼